Клінтон призначила винного у своїй поразці на виборах

0
19
clintons Клінтони. AdverMAN

Кандидат від Демократичної партії Хілларі Клінтон звинуватила у своїй поразці на виборах президента США директора Федерального бюро розслідувань Джеймса Комі, повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела, які брали участь у телефонній конференції Клінтон з донорами її кампанії.

Кузя. Новини України. Україна сьогодні Комі всього за кілька днів до дня голосування направив Конгресу лист про відновлення розслідування у відношенні приватного поштового сервера Клінтон.

Згодом, прямо перед виборами він заявив, що підстав для відкриття провадження немає. Однак удар по її репутації вже було завдано, вважає Клінтон.

У той же час те, що Комі визнав відсутність порушень з її боку так раптово, переконало прихильників Трампа в фальсифікації виборів і допомогло мобілізувати його електорат.

Клінтон практично зникла з публічного простору після своєї “промови переможеного”. Згідно з даними джерел, вона зібрала на свою кампанію 900 мільйонів доларів від більш ніж трьох мільйонів донорів.

8 листопада в США відбулися 58-і вибори президента. За попередніми даними, після підрахунку голосів в 40 штатах республіканець Дональд Трамп отримав голоси 276 вибірників з 270 необхідних для перемоги.

Суперниця Трампа від Демократичної партії Хілларі Клінтон набрала 215 голосів вибірників.

Clinton appointed guilty in their defeat in the elections.

КОМЕНТУВАТИ

93 − = 92