Як СБУ зірвала спецоперацію ФСБ і ГРУ РФ з викрадення та вбивства Богданова

Спільний брифінг Голови СБУ та Генпрокурора щодо звільнення Іллі Богданова

0
8

Звільнений 18 листопада з полону колишній офіцер ФСБ Росії і блогер Ілля Богданов, який перейшов на бік України, розповів про свої враження після перебування в полоні.

На прес-конференції Богданов повідомив, що чув розмови кадрових співробітників Головного розвідуправління РФ, причетних до його викрадення.

“Я сам чув розмови і “грушників” цих кадрових, і цього Саші. Непередавані відчуття. Як вони раділи з того, що вони мене взяли”, – сказав Богданов.

Крім того, він додав, що спроби його ліквідації не припиняються. При цьому він повідомив, що є громадянином України, тому спроби його вбити можна розцінювати, як теракт.

Також глава СБУ Василь Грицак розповів про деталі викрадення Богданова. За його словами, до блогера “приставили дівчину і давали гроші”. Вбивство колишнього офіцера ФСБ планувалося здійснити в районі Білої Церкви (місто в Київській області).

При цьому затримання банди, яка викрала Богданова, відбулося в Харківській області.

18 листопада в СБУ заявили про запобігання другої спроби викрадення і вбивства екс-співробітника ФСБ Богданова.

За словами глави українського силового відомства Василя Грицака, після отримання інформації про те, що викрадений Богданов утримується в Харківській області, була організована спецгрупа для захоплення злочинців. Після їх затримання і допиту з’ясувалося, що до викрадення безпосередньо причетний колишній депутат Харківської обласної ради.

Грицак додав, що зловмисників взяли на кордоні, в момент переправлення Богданова до Росії.

Замовниками злочину виступало Головне управління Генштабу ЗС РФ і ФСБ Росії.