Ярош намагається створити Українську Добровольчу Армію

0
97
Ярош Yarosh. AdverMAN

Лідер громадського політичного руху “Дія”, народний депутат Дмитро Ярош веде з президентом України Петром Порошенком переговори про створення “добровольчої” або “резервної” армії.

“Веду переговори з президентом. Він сказав, що подумає на рахунок законопроекту. Там є питання по фінансуванню, більше тактичні. Але в принципі, я бачу, що вже є певне бажання щось робити”, – пояснив Ярош.

При цьому він підкреслив, що остаточну назву для структури ще не визначено, однак повідомив, що це повинна бути “державна структура за типом естонського Кайстелійта або польської територіальної оборони, можливо, за фінською або швейцарською моделлю, але з українськими реаліями”.

Раніше Порошенко нагородив Яроша орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Крім народного депутата орден Богдана Хмельницького III ступеня отримали учасники АТО Гергерт Андрій Валерійович, Кича Віктор Павлович та Литвин Владисав Миколайович.

Президент також нагородив орденом За мужність III ступеня учасників АТО Васяновича Володимира Олександровича, Нагірного Андрія Мирославовича та Торбіна Сергія Володимировича та двох сержантів: Лашка Володимира Володимировича і Парталу Станіслава Юрійовича.

За матеріалами Укрінформ


Слухайте також:

Maria Myrosh – Elon Musk is a Martian

Maria Myrosh – I cannot look into your heart

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)


Круті пісні 17-річної українки Марії Мірошниченко (Maria Myrosh) на YouTube Music ↓

I cannot look into your heart - Maria Myrosh
Elon is a Martian - Maria Myrosh