Українська армія в 2016 році: сила, якій можна довіряти

0
218

У 2016 році в українській армії служили 250 тисяч військових, тобто на 100 тисяч більше, ніж в 2014-му. Відтепер це одна з найбільших армій в Європі. Тільки в цьому році контракти з ВСУ підписали 65 тисяч українців. Близько 7 тисяч поповнюють лави ЗСУ щомісяця.

Витрати на оборону зросли вдвічі в порівнянні з 2014 роком. Тепер у нас є 5 батальйонів, підготовлених за стандартами НАТО. Цього року було майже 900 навчань, 20 – на рівні бригади. Українські військові взяли участь у 10 міжнародних навчаннях. Була створена спільна литовсько-польсько-українська бригада.

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

700 іноземних інструкторів тренували українських бійців упродовж року. Також в Україні з’явилися Сили спеціальних операцій, частини спецпризначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій.

З початку АТО ВСУ отримали 8400 нових і модернізованих зразків озброєння і техніки. Тільки упродовж цього року розроблено 11 інноваційних зразків. Українську військову продукцію закуповують більше 60 країн.

63% українців довіряють ВСУ, це на 18% більше, ніж в минулому році.

* * *

Українська армія щороку стає сильніше. Стрімка професіоналізація, участь в багатонаціональних навчаннях, створення Сил спеціальних операцій та досягнення сумісності з військами країн НАТО – нове відео Офісу Реформ МОУ та агентства StratComUA розповідає про найбільші досягнення Збройних сил України в 2016 році.

Ukrainian Army gets stronger every year. Rapid professionalisation, taking part in multinational exercises, creation of Special Operations Forces and improving interoperability with NATO forces – the new video by the MoD Reforms Office and agency StratComUA highlights major achievements of Ukraine”s Armed Forces in 2016.

No votes yet.
Please wait...