Radiolist. В інтернеті можна зручно слухати українські онлайн-радіостанції

0
101
радіо, radio. AdverMAN

В Україні стає все більше онлайнових радіостанцій, і нещодавно з’явилась можливість слухати їх на одному сайті. Український розробник Ігор Стефурак створив платформу Radiolist, де збирає вітчизняні радіостанції, які транслюються в інтернеті.

Сам розробник каже, що упродовж грудня слухав українські онлайн-радіостанції замість звичних плейлистів. Він спробував Radio Skovoroda, Радіо Аристократи, Old Fashioned Radio та Urban Space Radio. Йому сподобалися ці станції, і він вирішив зібрати їхні стріми на одній сторінці, щоб перемикатися між потоками, коли набридає. Адже Стефурак вважає, що в українських радіостанцій є одна спільна проблема: «Вони випускають шоу у форматі подкастів, але не турбуються про дистрибуцію. Кожне шоу повинно мати свій потік, щоб слухачі мали швидкий доступ до контенту зі смартфонів».

На початку сайт пропонував слухати чотири канали, але зараз на Radiolist вже 11 вітчизняних онлайн-радіостанцій: Radio Skovoroda, Радіо Аристократи, Old Fashioned Radio, Urban Space Radio, Бармаглот, Radio Submarina, Радіо Воздух, РокРадіо, Пюре, 20ft Radio і Радіо Барабан.

На думку розробника, користувачі будуть все більше переходити з FM в інтернет. Наприклад, днями Норвегія вимкнула FM-радіо, а скоро це саме зроблять Швейцарія, Великобританія та Данія.

Слухати Radiolist