Radiolist. В інтернеті можна зручно слухати українські онлайн-радіостанції

0
348
радіо, radio. AdverMAN

В Україні стає все більше онлайнових радіостанцій, і нещодавно з’явилась можливість слухати їх на одному сайті. Український розробник Ігор Стефурак створив платформу Radiolist, де збирає вітчизняні радіостанції, які транслюються в інтернеті.

Сам розробник каже, що упродовж грудня слухав українські онлайн-радіостанції замість звичних плейлистів. Він спробував Radio Skovoroda, Радіо Аристократи, Old Fashioned Radio та Urban Space Radio. Йому сподобалися ці станції, і він вирішив зібрати їхні стріми на одній сторінці, щоб перемикатися між потоками, коли набридає. Адже Стефурак вважає, що в українських радіостанцій є одна спільна проблема: «Вони випускають шоу у форматі подкастів, але не турбуються про дистрибуцію. Кожне шоу повинно мати свій потік, щоб слухачі мали швидкий доступ до контенту зі смартфонів».

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

На початку сайт пропонував слухати чотири канали, але зараз на Radiolist вже 11 вітчизняних онлайн-радіостанцій: Radio Skovoroda, Радіо Аристократи, Old Fashioned Radio, Urban Space Radio, Бармаглот, Radio Submarina, Радіо Воздух, РокРадіо, Пюре, 20ft Radio і Радіо Барабан.

На думку розробника, користувачі будуть все більше переходити з FM в інтернет. Наприклад, днями Норвегія вимкнула FM-радіо, а скоро це саме зроблять Швейцарія, Великобританія та Данія.

Слухати Radiolist

No votes yet.
Please wait...