Неофіційні новини війни: йдуть жорстокі бої

0
16
український солдат, армія, війна. AdverMAN

Вже пару днів йде дуже серйозне загострення на фронті.

Бої йдуть по всій лінії фронту, але найбільше страждає Авдіївська промзона. Переміщення лінії фронту там вимірюється сотнями метрів, але відбуваються вони в місцях, де навіть сотня метрів має життєве значення.

Відразу хочу сказати, що у супротивника великі втрати, 200 і 300 вивозять в лікарні Донецька.

Наші бійці наблизилися до Ясинуватського посту ДАІ. Це ключова розвилка на північному виїзді з Донецька – праворуч поворот на Ясинувату, ліворуч траса на Константиновку і Авдіївку, прямо йде дорога на Горлівку, Єнакієве та Дебальцеве, які контролюються російськими військами. Тому всім зрозуміло наскільки важлива ця дорога. Наші хлопці, незважаючи на втрати, тримаються, просуваються вперед, потихеньку, але просуваються і займають нові позиції.

Молимося за наших Героїв! Тримайтеся хлопці, ми вас підтримаємо і допоможемо всім, що залежить від нас!

Донецьк, Петровський р-н. САУшкі і міномети стоять відразу за житловими будинками місцевих жителів. Протягом останніх 4 днів вогонь ведеться прямо з-поза житлових будинків, по три-чотири години. Місцеві в паніці і шоці, з підвалів не вилазять, сильний гул. По телику тріщать одне і теж – “укропи лізуть, ледве відбиваємось, не можемо стримати укропофашісткій натиск”.

По місту носяться швидкі, везуть пачками поранених в найближчі лікарні. До моргу під’їжджають швидкі.

Люди, що підтримують Україну, спілкуються пошепки, з’явилося багато людей, які здають їх місцевому КДБ.

У Петровський р-н вечорами пробивається 5 канал.

Юлія Толмачова

Офіційно: в ході бойових дій в зоні проведення АТО сьогодні вранці загинули троє українських військових, один поранений. Серед путіністів знищений терорист Балакай.