Українська правда сьогодні

Maria Myrosh - Girl from the Moonvideo

Дівчинка з Місяця – пісня

17-річна українська співачка Марія Мірошниченко (Maria Myrosh) випустила новий, вже шостий свій сингл - про дівчинку з Місяця. Girl from the Moon.
Конкурс вокалистов

Конкурс Созвездие Украина – вокалисты становятся миллионерами

Spotify, Apple Music, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Pandora, Deezer, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica и другие - уже ждут вас, будущие суперзвезды и миллионеры!
Конкурс «Сузір’я Україна». Перший сезон

«Сузір’я Україна» – конкурс талантів, якого ще не було

Мета Сузір'я – знайти і вивести талановитих артистів у великий музичний світ, на провідні світові музичні сервіси, у світову музичну індустрію.
снайпер, армія України. Новини України сьогодні. AdverMAN

Як ветерани до Зеленського ходили

Навіть якби я змусив себе повірити в щирість Зеленського, я не потягну змусити себе повірити в його професійність як дипломата. Я не можу на це ставити долю моєї країни.
вест Заброшенный дом

Заброшенный дом. Правила игры. Комплектация

Квест Заброшенный дом — это самый первый выпуск из цикла Exit Квест. Вам нужно задействовать всю свою логику и командный дух, что бы решить все загадки и выбраться на свободу.
Павло Гінтов

Україна: повертаючи собі власну музичну історію

Це великий і різноманітний пласт академічної культури, яка є частиною європейської культури так само, як польська, чеська, іспанська, італійська тощо.
Maria Myrosh

Найкраща пісня про підліткове кохання

17-річна співачка і автор пісень Maria Myrosh випустила новий сингл про складне підліткове кохання - "Повторить". Схоже, Maria відчула цей ураган на собі.
Уляна Супрун. Новини України сьогодні. AdverMAN

Як народним депутатам берегти здоров’я Верховної Ради

Народний депутат України складає присягу народу України. Не лідеру партії чи голові фракції.
Maluma. AdverMAN

8 липня в Києві співає Maluma

8 липня в столичному Палаці спорту виступить найпопулярніший колумбієць сучасності. Йому 25 років і він живе на піку слави. Його звуть Maluma.
Матюки. Новини України сьогодні. AdverMAN

Чому не можна забороняти матюки? Пояснює Уляна Супрун

Викорінювати слід пасивну та активну агресію, дискримінацію, штампи, але не обсценну лексику як таку. А найкраща турбота про українську мову — це спілкуватися.