Клінтон призначила винного у своїй поразці на виборах

0
388
clintons Клінтони. AdverMAN

Кандидат від Демократичної партії Хілларі Клінтон звинуватила у своїй поразці на виборах президента США директора Федерального бюро розслідувань Джеймса Комі, повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела, які брали участь у телефонній конференції Клінтон з донорами її кампанії.

Кузя. Новини України. Україна сьогодні Комі всього за кілька днів до дня голосування направив Конгресу лист про відновлення розслідування у відношенні приватного поштового сервера Клінтон.

Згодом, прямо перед виборами він заявив, що підстав для відкриття провадження немає. Однак удар по її репутації вже було завдано, вважає Клінтон.

У той же час те, що Комі визнав відсутність порушень з її боку так раптово, переконало прихильників Трампа в фальсифікації виборів і допомогло мобілізувати його електорат.

Клінтон практично зникла з публічного простору після своєї “промови переможеного”. Згідно з даними джерел, вона зібрала на свою кампанію 900 мільйонів доларів від більш ніж трьох мільйонів донорів.

8 листопада в США відбулися 58-і вибори президента. За попередніми даними, після підрахунку голосів в 40 штатах республіканець Дональд Трамп отримав голоси 276 вибірників з 270 необхідних для перемоги.

Суперниця Трампа від Демократичної партії Хілларі Клінтон набрала 215 голосів вибірників.

Clinton appointed guilty in their defeat in the elections.

No votes yet.
Please wait...
Ми публікуємо творчі роботи українських талантів, просуваємо українську культуру в світі. Просимо підтримати нас ↓ ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА

ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Також цікаво і корисно: міжнародні фахові двотурові конкурси талантів:
Також: Зіркові сторінки талантів, Зоряний журнал і Конкурсний портал

Курс підвищення кваліфікації вчителів на 60 годин: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину ↓

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Ілон Маск - марсіанин