Сузір’я Україна

Сузір'я Україна. Constellation Ukraine

У вільному світі немає успішних музикантів, в тому числі вокалістів, які були б зубожілими, залежними від політиків і подачок перед виборами.

Успішних музикантів – сотні тисяч. Тільки самих топових – сотні. Подивіться на провідні світові чарти. На Billboard Hot 100, Billboard 200. Це люди розвинені і вільні у своїй творчості, економічно незалежні – доларові мільйонери і мультимільйонери – великі платники податків, опора економік своїх країн.

Україна – музична країна. Співоча країна. В нас сотні тисяч талановитих дітей.

Проте є велика проблема.

Сотні тисяч талановитих дітей виростають, стають талановитою молоддю і йдуть … в нікуди.

Поодинокі телешоу і невелика кількість продюсерів не можуть охопити таку масу молоді. А часто і не хочуть без великих “відкатів”. Або просто не знають, як.

Самі пробиваються тільки таланти-бійці. Але таких 1%. Решта йдуть в нікуди, тому що не бачать шляху, не знають механізмів індустрії, ніхто не навчив їх бути справжніми професіоналами.

А уявіть, що талановиті юнаки й дівчата отримали можливість легко реалізувати свій творчий потенціал.

Що усі ті діти, які грають і співають на численних районних і міських конкурсах майже в кожному населеному пункті України, отримали вільний доступ до сходження на світові музичні вершини.

Що успішних музикантів і співаків світового рівня у нас з’явилося не десять, а тисяча, десять тисяч, сто тисяч, мільйон.

Мільйони молодих громадян, людей розвинених і вільних в своїй творчості, економічно незалежних від політиків і подачок перед виборами, людей, які стануть опорою культури і економіки України.

Для культурного та економічного визволення України ми і задумали проект “Сузір’я Україна”. Це громадський проект і ви можете приєднатися до нього.

Для початку ви можете стати меценатом.

Хочете більшого? Приводьте в проект знайому талановиту молодь. І незнайому теж. Для початку у вигляді відео- і аудіоматеріалів. 🙂

Ми знаємо шлях. Знаємо, як працює індустрія. Ми, разом з вами, поведемо молоді таланти до вершин успіху – безкоштовно або з мінімальними витратами для самих талантів. Відкрито, чесно, справедливо.

Тому що нам потрібна талановита, вільна і успішна Україна.

Приєднуйтесь!

* * *

Від шановних меценатів кошти приймаються за цими реквізитами:

Для проекта Сузір’я Україна

 

Ми допомагаємо молодим талантам, вони допомагають нам.

Maria Myrosh

Наприклад, більше половини грошей від продажу цих пісень юна українська співачка Maria Myrosh перераховує на користь нашого проекту:

Maria Myrosh – It’ll Be
Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)
Maria Myrosh – ЗомбакИ

[kkstarratings]
No votes yet.
Please wait...