12 вересня, тактичні навчання з бойовою стрільбою танкової бригади Корпусу резерву відвідали члени Київської асоціації військових аташе (КАВА) на запрошення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка.

– У Збройних Силах України підготовлено понад 160 тисяч резервістів оперативного резерву першої черги. Сьогодні маєте нагоду спостерігати за практичної фазою навчань з резервістами другої черги у складі танкової бригади Корпусу резерву, – поінформував військових дипломатів генерал армії України Віктор Муженко.

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

Військовослужбовці оперативного резерву другої черги проходять навчальні збори упродовж 45 діб у два етапи. На першому проведено індивідуальну підготовку резервістів у вищих військових навчальних закладах.

Під час другого етапу резервістів розподілено по підрозділах, у складі яких проведено злагодження екіпажів, взводів, рот, батальйонів. Також відбулися тактичні навчання з бойовою стрільбою у складі підрозділів і на завершення другого етапу відбулися бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Військові аташе іноземних країн поділилися враженнями та висловили позитивні відгуки про практичні виконання вправ українськими танкістами, за якими вони спостерігали.

Начальник Генерального штабу, спілкуючись з учасниками навчань, оцінив впевнені дії екіпажів та підрозділів, окремо відзначив вмотивованість добровольців оперативного резерву.

No votes yet.
Please wait...