Корейська вокальна група Blackpink (чорне рожеве), одна з найпопулярніших корейських поп-команд, своїм останнім відео б’є рекорди YouTube.

Google вже підтвердив, що кліп на пісню “Kill This Love” (вбий цю любов) – це найбільш вірусне музичне відео, яке набрало 100 мільйонів переглядів менш ніж за три дні.

Зараз це найпопулярніший музичний відеокліп YouTube, який за перші 24 години після публікації набрав майже 57 мільйонів переглядів.

“Kill This Love” – ​​це перший сингл і головна пісня нового альбома Blackpink.

Цей кліп – найбільша прем’єра YouTube на цей день, з піком 979 000 одночасних переглядів.

Такий результат б’є рекорд Аріани Гранде. 829 000 одночасних переглядів було під час прем’єри “Thank u next” (Спасибі тобі, наступний) в грудні.

У жовтні відеосервіс YouTube запустив так звані “Прем’єри” як частину нового набору інструментів для створення додатків. Ця функція дозволяє створювати цільову сторінку для просування відеокліпу перед його випуском. Працюють також чат і живе відео.

Пісня “Kill This Love” також стала хітом в iTunes, посівши перше місце в американському магазині – першою з азіатських жіночих груп.

Квартет з чотирьох дівчат Blackpink створений компанією YG Entertainment. Це один з найбільших музичних лейблів Кореї. А Blackpink тепер – одна з найпопулярніших груп K-Pop.

Blackpink дебютували в 2016 році і вже набули величезну кількість шанувальників в Азії. І тепер команда готується музично атакувати Північну Америку.

Цікаво, що Blackpink змішують корейську й англійську мови в своїх текстах.

На наш погляд, вони завойовують публіку не стільки музикою і словами, скільки зовнішнім виглядом. Але так чи інакше, результат – приголомшливий.

* * *
А тепер – короткі новини про вокалістів-початківців.

17-річна українська співачка Марія Мірошниченко (stagename Maria Myrosh) випустила перші два сингли, які вже є в продажу і в стрімі на всіх основних світових музичних сервісах – Spotify, iTunes, Apple Music, Googly Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Napster і т.ін.

Перший сингл – це пісня-жарт про Ілона Маска. Марія співає про те, що Маск насправді марсіанин і народився на Марсі тисячу років тому. Тепер він хоче повернутися на свою історичну батьківщину і саме для цього будує свою велику марсіанську ракету.

Марія просить у Маска один квиток на Марс, але туди і назад – раптом Червона планета закриє двері перед носом у космічних мандрівників.

Це дуже драйвова пісня, яку хочеться послухати кілька разів поспіль.

Другий сингл від Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart (Я не можу зазирнути в твоє серце). Відмінна лірична, мелодійна пісня, прекрасне аранжування. А голос – заслухатись можна.

Слухайте якісну музику і обов’язково підтримуйте українських виконавців!

Андрій Мірошниченко

No votes yet.
Please wait...
Ми публікуємо творчі роботи українських талантів, просуваємо українську культуру в світі. Просимо підтримати нас ↓ ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА

ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Також цікаво і корисно: міжнародні фахові двотурові конкурси талантів:
Також: Зіркові сторінки талантів, Зоряний журнал і Конкурсний портал

Курс підвищення кваліфікації вчителів на 60 годин: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину ↓

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Ілон Маск - марсіанин