Kaleidoscope української експериментальної музики

0
6605
Kaleidoscope & Ігор Ялівець. Музика в Україні. AdverMAN
Kaleidoscope & Ігор Ялівець

Британський лейбл Flaming Pines випустив збірку української експериментальної музики Kaleidoscope. До збірки увійшли треки музикантів – Андрія Кириченка, Алли Загайкевич, Heinali, Endless Melancholy, Monocube, r.roo, Gamardah Fungus та інших. Об’єднав їх Ігор Ялівець – засновник гурту Gamardah Fungus з Дніпра.

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

“В основі цієї збірки – бажання донести українську електроакустичну музику до європейського та світового слухача. Багатьох наших музикантів і так вже непогано знають у світі, але я думаю, що ніколи не зайве внести свою лепту в розвиток культури рідної країни і розширити музичні горизонти. Тим більше, якщо випадає така можливість”, – розповідає Ігор.

“Ігор виконав чудову роботу з Kaleidoscope. Цей реліз доповнив нашу серії компіляцій, зайняв важливе місце у музичному просторі лейблу. Як куратор, я намагаюсь надавати слово музикантам, які працюють поза традиційними жанрами, експериментують зі звучанням”, – так прокоментувала співпрацю Кейт Карр, кураторка Flaming Pines.

У збірці 12 ексклюзивних треків. Жоден із них не видавався раніше, а деякі були спеціально записані для збірки. Обкладинку робила українська художниця Аліна Гаєва.

“Kaleidoscope вартий уваги. Я впевнена, що ті, хто його для себе відкриє, полюблять його одразу. Сподіваюсь, що так вони дізнаються більше про українську сцену та зможуть підтримати її, а потім – інші музичні напрямки та ніші з усього світу”, – каже Кейт Карр.

“Ця збірка для тих, хто хоче відкрити для себе сучасну українську електроакустичну сцену або розширити свої знання про неї. Для тих, кому цікаво щось нове і нетривіальне. Для іноземців та українців. Для тих, кому подобається хороша музика”, – зазначає Ігор Ялівець.

No votes yet.
Please wait...