Огляд популярних навушників у сегменті від 150$ до 200$

0
51

Ціновий сегмент від $150 до $200 – це зріз якісних аудіо девайсів. Якщо ви хочете купити якісні Hi-Fi навушники до свого плеєра, різноманітність моделей і брендів може поставити вас в глухий кут. Об’єктивної інформації занадто мало. Щоб уникнути найбільш типових помилок, краще брати навушники, визнані серед аудіофілів кращими.

iBasso IT01s

Ця модель однодрайверна та має високотехнологічний карбоновий динамік з напиленням із штучного алмазу. Звук цих навушників набагато цікавіший, ніж ви можете собі уявити. У комплектації є металева баночка, 9 пар силіконових амбушюр, 2 пари пінок і запасні змінні фільтри. Корпуси легкі та компактні, вони виготовлені з полірованого пластика і мають акуратно вигляд. Своєрідна форма забезпечує максимально комфортну посадку. Це єдина модель навушників в моєму топі, яка йде вже з балансним дротом.

Campfire Audio Comet

Упаковка і комплект у Comet нічим не відрізняються від більш дорогих моделей виробника. Маємо шкіряний чохол з хутром всередині, багато амбушюр, серед них пінки і насадки Final Audio, інструмент для чищення і фірмовий значок. Корпуси навушників дуже маленькі і вузькі. Вони зроблені з гладкої нержавіючої сталі і за формою схожі чимось на фен або на револьвер. Ця модель єдина дає можливість прямої посадки.

Звучання Комети згладжене, злите, не забарвлене. Хіба що помічений невеликий акцент на низьких частотах. Витриманий майже бездоганний баланс між деталізацією і музичної злитістю.

Whizzer A-HE03

У комплекті з навушниками ви отримаєте круглий чохол на магнітах, 3 пари силіконових насадок і 2 пари пінок. Дизайн і збірка навушників чудові. Посадка навушників відмінна. Кабель з безкисневої посрібленої міді візуально просто прекрасний. В експлуатації проблем з ним немає, він м’який і не схильний до сплутування.

Звучання навушнікив тепле, музичне, дуже соковите і розмашисте. Характерний почерк виражається в цілісності звуку. Всі ноти протяжні, насичені і правильно завершені.

Kinera Idun

Корпуси навушників з акрилу, великі і легкі, всі варіанти кольорів дуже ефектні. Форма корпусу створена для максимально зручної посадки. Звучання Kinera Idun повітряне, детальне і витончене. Подача близька до нейтральної, але відрізняється від iBasso IT01s меншою вагомістю і більш далеким позиціонуванням інструментів. Бас лінійний і точний, але ненав’язливий. Кількісно його досить, але додаткового акценту немає. Середні частоти детальні і прозорі. Верхні грають чисто і природно.

Можна прослухати та купити навушники в Києві у салоні партнера статті.

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Творчі конкурси

Сузір’я Україна-Європа – міжнародний багатожанровий
Сила Музики | The Power of Music – міжнародний музичний, для авторів і виконавців
Зірки Європи | Stars of Europe – міжнародний багатожанровий
Constellation: World Vision – міжнародний багатожанровий
Алея Зірок | Alley of Stars – міжнародний багатожанровий
Майстер Концерт | Master Concert – конкурс концертмейстерів
Virtuoso – міжнародний багатожанровий
• Послуга для творчих людей: Новини і статті про вас

Увага! Дуже цікавий курс підвищення кваліфікації вчителів: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична індустрія

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Купити якісний трек Girl from the Moon

Ти зруйнував

Купити якісний трек "Ти зруйнував"

Ілон Маск - марсіанин

Купити якісний трек Elon is a Martian

Повторить

Купити якісний трек "Повторить"

Наче вогонь

Купити якісний трек "Наче вогонь"

On a Sunday Morning

Купити якісний трек On a Sunday Morning