Неокласичний стиль для респектабельних кабінетів

0
26

Люди з діловою хваткою, амбітні, які досягли успіху в бізнесі просто зобов’язані мати гідний робочий простір. Він уособлюватиме як можливості з характером свого володаря, так й статус організації. У такому разі неокласичний стиль – найкраща можливість продемонструвати респектабельність компанії. Розглянемо основні моменти дизайну, характерні особливості, меблювання, щоб кабінет керівника відповідав обраній концепції.

Загальна характеристика неокласичного стилю

Загалом, зараз заведено використовувати в інтер’єрі кабінетів не традиційний напрямок, а більш сучасний. Основними його рисами є:

  • Вишуканість, легкість, плавні лінії з гармонійними поєднаннями.
  • Застосування унікальної обстановки, в якій витончено переплітається класичне оформлення з сучасними акцентами.
  • Вітаються натуральні благородні матеріали, втім, штучні не заборонені.
  • Кольорова гама – м’яка, нейтральна з пастельними тонами та переважанням білого кольору. Також підійде, наприклад, бежевий, кремовий, блакитний.

Меблювання

Для кабінету в стилі неокласика Новий Стиль рекомендує використовувати дерев’яне та досить просте меблювання. Зверніть увагу на витончені предмети з гладкими фасадами, чітким оформленням, симетрією. Крісло і диван можуть бути зі шкіряною оббивкою та каретною стяжкою. Шафи з тумбами, стелажами матимуть елегантний вигляд з ненав’язливим різьбленням, мотивами ліплення. Усі елементи округлих форм без гострих кутів. Добре в такому напрямку виглядають дзеркала зі склом – використовуйте їх як стільницю, елементи меблів. Розміщення предметів – згідно з концепцією мінімалізму, нічого зайвого.

Оздоблення в стилі неокласики

Воно має слугувати ошатним балансом для меблів кабінету керівника. Для стін можна використовувати шпалери з класичними витонченими візерунками, венеціанське тинькування, декоративні панелі, ліпнину. В оформленні навіть використовують тканини з тонкою смужкою, витонченими візерунками. Елегантно виглядає паркетна підлога, мармурова або керамогранітна плитка. Стеля може бути простою, білою, але також із ліпниною, структурними елементами.

Декор

Декоративні елементи в неокласиці ніколи не будуть зайвими. Картини і дзеркала з об’ємними позолоченими рамами, ламбрекени, декоративні колони, що умовно розділяють простір, важкі щільні штори. Підберіть витончені стелажі з полицями, на яких можна розставити предмети мистецтва, все це додасть розкоші кабінету. Головне, не переборщити, аби інтер’єр не здався громіздким та перевантаженим.

Освітлення

Воно має бути досить продуманим. Віконні прорізи – досить великі та просторі. Світильники стилісти рекомендують під старовину з кришталевими або скляними підвісками. Можна повісити об’ємну традиційну люстру з металевими чи дзеркальними поверхнями. Настільні лампи також не будуть зайвими. Крім того, важливо домогтися не різкого світла, а розсіяного, м’якого.

_____
order 1177915

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...