Видавництво «Методика» вже не в програмі «Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com»

0
35

Шановні друзі! Повідомляємо, що видавництво “Методика” (ТОВ “Методика Паблішинг”) виведено з творчої програми і конкурсу “Кубок за статтю” (“Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com”).

За цією програмою автори навчальних методик, підручників, видавництва і книгорозповсюджувачи дарують призи (кубки, статуетки, медалі тощо) авторам цікавих статей (новин, оглядів, оповідань тощо) про мовну освіту. Програма має на меті обговорення стану справ у мовній освіті, розповсюдження позитивного досвіду, популяризацію вдалих методик, підручників (а також авторів і видавництв) і освітніх мовних програм України, Європі і світу, а відтак – підвищення рівня освіти в Україні.

Будь-яка приватна чи юридична особа може вручити приз автору найцікавішого інформаційного матеріалу, розміщеного безкоштовно на сайті adverman.com. Для цього треба купити в нас кубок (статуетку, медаль), який ми брендуємо спеціально для замовника. Наприклад:

Кубок За публікацію статті на сайті adverman.com від Назара для Miroichan – брендування

Таке брендування виготовляється для нагородної продукції будь-якого виду.

Для “Методики” було виготовлено кубок із відповідним брендуваням. ТОВ “Методика Паблішинг” оплатило кубок, але через невідомі нам причини (ми розуміємо, що війна впливає на всіх) тривалий час не забирало в нас цей кубок і зрештою таки не забрало. Відповідно нікому з конкурсантів не вручило. Тому ми вирішили повернути оплату за цей товар і тепер виставляємо цей кубок на перебрендування для іншого спонсора нашої конкурсної програми. Ви можете купити цей кубок зразка 2018-го року (новий, не пошкоджений, дбайливо зберігався на складі нагородної продукції), але все ще модний, за 300 грн.

Отже, лот КМ-1 (зі старим брендуванням) до вашої уваги:

Кубок За публікацію статті на сайті adverman.com від видавництва Методика (ТОВ Методика Паблішинг)

Кубок буде легко перебрендований за вашим бажанням.

Будь ласка, пишіть на Viber 093 857-03-88.

З повагою,
AdverMAN Education

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...