Страйкбольна зброя “українських диверсантів”. Чергове шоу ФСБ РФ

0
513
Російська провокація в Криму. AdverMAN

ФСБ Росії 10 листопада 2016 року заявила про затримання в Севастополі нібито членів диверсійної групи Міноборони України, які готували диверсії на військових об’єктах у Криму. «Федеральна служба безпеки РФ 9 листопада 2016 року в місті Севастополі затримала членів диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України, які планували здійснити диверсійні акції на об’єктах військової інфраструктури та життєзабезпечення півострова Крим», — сказано в заяві ФСБ. У затриманих вилучили вибухові пристрої «великої потужності», зброю, боєприпаси, засоби спеціального зв’язку «та інші речові докази їхньої злочинної діяльності, зокрема, мапи-схеми об’єктів запланованих диверсій», — зазначили у спецслужбі. Також вилучили чисті листки паперу формату А4 з печатками військової частини А0235 Міністерства оборони України. У цій же квартирі було знайдено шеврони військових частин України, офіцерські погони, візитку «Правого сектора» і комплекти камуфляжного одягу.

Трохи згодом ФСБ виклала в мережу відео затримання та проведення обшуку у квартирі «українського диверсанта». Повна версія цього відео:

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти проаналізували це відео. Виявилося, що вилучена зброя не бойова і призначена для гри в страйкбол (airsoft). Подробиці нижче, для збільшення натисніть на потрібну картинку.

1) Страйкбольний автомат АК KTR (CYMA CM040J), посилання на інтернет-крамницю. Зеленими стрілками позначені проводи для підключення акумулятора. У цій моделі він під кришкою ствольної коробки.

selection_159

2) Страйкбольний автомат Ср-3 «Вихор» (посилання на інтернет-крамницю):

selection_158

3) Пневматичний пістолет MP-654K. Зверніть увагу на два зуба задка ствола. У пістолета Макарова ПМ, а також у газового і травматичного аналога таких зубців немає.

selection_168

4) Страйкбольні гранати з наповнювачем у вигляді гороху РГС-4 (посилання на інтернет-крамницю):

selection_157

5) Газ для заправки страйкбольної зброї Puff Dino PDGG-1100 Green Gas (посилання на інтернет-крамницю):

selection_162

Напевно «сенсація» про українських диверсантів розрахована на цілковиту відсутність мислення у 86% росіян. Адже вони завжди вірять в те, про що їм розповідають і що показують російські ЗМІ за вказівкою путінських спецслужб. Припускаємо, що знайдуться особи з-за поребрика, які будуть голослівно заявляти: «А вибухівка, знайдена в каналізаційному колодязі?» Відповідаємо: Все,  знайдене не у квартирі, невідомо КИМ (?) і невідомо КОЛИ (?), не в присутності затриманого та свідків у цивілізованих країнах не є доказом. Що вчергове вказує на постановочне шоу ФСБ для середньостатистичного російського обивателя.

Матеріал до публікації підготували Кузьма Тутов та Михайло Кузнецов.

ІнформНапалм

No votes yet.
Please wait...