Ярош намагається створити Українську Добровольчу Армію

0
366
Ярош Yarosh. AdverMAN

Лідер громадського політичного руху “Дія”, народний депутат Дмитро Ярош веде з президентом України Петром Порошенком переговори про створення “добровольчої” або “резервної” армії.

“Веду переговори з президентом. Він сказав, що подумає на рахунок законопроекту. Там є питання по фінансуванню, більше тактичні. Але в принципі, я бачу, що вже є певне бажання щось робити”, – пояснив Ярош.

При цьому він підкреслив, що остаточну назву для структури ще не визначено, однак повідомив, що це повинна бути “державна структура за типом естонського Кайстелійта або польської територіальної оборони, можливо, за фінською або швейцарською моделлю, але з українськими реаліями”.

Раніше Порошенко нагородив Яроша орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Крім народного депутата орден Богдана Хмельницького III ступеня отримали учасники АТО Гергерт Андрій Валерійович, Кича Віктор Павлович та Литвин Владисав Миколайович.

Президент також нагородив орденом За мужність III ступеня учасників АТО Васяновича Володимира Олександровича, Нагірного Андрія Мирославовича та Торбіна Сергія Володимировича та двох сержантів: Лашка Володимира Володимировича і Парталу Станіслава Юрійовича.

За матеріалами Укрінформ

No votes yet.
Please wait...
Ми публікуємо творчі роботи українських талантів, просуваємо українську культуру в світі. Просимо підтримати нас ↓ ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА

ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Також цікаво і корисно: міжнародні фахові двотурові конкурси талантів:
Також: Зіркові сторінки талантів, Зоряний журнал і Конкурсний портал

Курс підвищення кваліфікації вчителів на 60 годин: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину ↓

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Ілон Маск - марсіанин