ТІК – Циклони

Я радий, що більшості виборців пісня зайшла.

Хочу наголосити, що це не сатира на нинішніх кандидатів, ідея «Циклонів» набагато глибша – фактично, це відповідь на запитання, чому українці зачаровуються кандидатами, голосують за них, а потім по факту розчаровуються і при владі з‘являються ті ж самі біг-морди, тільки в профіль.

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

Виборці мають право зачаровуватися, але при цьому повинні усвідомлювати свою відповідальність. Якщо корова призначена давати молоко, то використовувати її на кінних перегонах – дурна ідея, як би ви ту телицю не обожнювали. І навпаки, купувати племінного коня, розраховуючи на збільшення надоїв на душу населення, м‘яко кажучи, недалекоглядно.

Але цю інформацію люди пропускають мимо вух. Тому я вирішив у гумористичній формі звернути увагу виборців, що це саме вони у кабінках на дільницях приводять до влади корупціонерів, диктаторів та високопоставлених бездар. (Тих самих, які в період виборчої кампанії грошима чи гречкою задобрюють свій електорат.) У такий не хитрий спосіб одні нові обличчя змінюються іншими, але якість влади від того не стає кращою.

Ось у цьому глибинна суть пісні, і тут не важливі імена, згадані в ній. (Тим паче, що всі вони вигадані, і будь які співпадіння з реальними кандидатами є плодом вашої фантазії. 🙂

Треба змінювати в першу чергу ментальність виборця, а не лише обличчя при владі. Ось про що треба думати.

Віктор Бронюк

Слухайте також пісню 16-річної киянки Марії Мірошниченко про те, що Ілон Маск – марсіанин:

No votes yet.
Please wait...