Підручники з німецької мови від видавництва Методика

0
427
Das neue Deutschmobil

Перспектива робота, навчання, спілкування з людьми по всьому світу – без знання іноземної мови неможливе. Щоб вивчити іноземну мову сьогодні не обов’язково їхати за кордон, це можна зробити за методикою, розробленою фахівцями з урахуванням різного рівня начальної підготовки учнів, їхнього віку.

Переваги вивчення німецької мови за підручниками від видавництва Методика на сайті https://metodika.ua/shkola/nimecka

Das neue Deutschmobil

Завдяки співробітництву з всесвітньо відомими видавництвами у сфері навчальної літератури наше видавництво має змогу запропонувати тим, хто намагається опанувати німецьку мову, ліцензійну літературу високого європейського рівня.

Підручники з німецької мови від видавництва «Методика» відрізняються від навчальної літератури інших видавництв тим, що вони мають додаткові навчальні матеріали та супроводжуються аудіо матеріалами, які допомагають в короткий термін вивчити мову. Аудіо матеріали суттєво полегшують процес вивчення іноземної мови, роблять його більш ефективним та приємним. Спеціальний додаток, розроблений фахівцями «Методика», дозволяє прослуховувати уроки, використовуючи не тільки стаціонарні, але й мобільні пристрої.

Широкий вибір підручників

Ми пропонуємо спеціалізовану літературу, яка не тільки дозволяє вивчити німецьку мову, але й подається як основа методик, розроблених досвідченими викладачами. В списку підручників, які випускаються нашим видавництвом, Ви знайдете підручник з німецької для дітей, літературу для тих, хто має базову підготовку, отриману в загальноосвітній школі, посібники для викладачів. Запропоновані підручники допоможуть вивчити німецьку початківцям.

Ми пропонуємо:

  • широкий вибір літератури для вивчення німецької мови в школі: це навчальні посібники для учнів початкової та старшої школи;
  • навчальна література для тих, хто відвідує спеціалізовані курси з вивчення іноземної мови;
  • широкий вибір посібників для самоосвіти дітей та дорослих;
  • література, яка допомагає в ігровій формі дітям дошкільного та молодшого шкільного віку отримати базові знання з німецької мови.

Das neue Deutschmobil

Ми пропонуємо сучасні методики вивчення іноземних мов, які отримали відповідні дозволи Міністерства освіти, що дозволяє використовувати їх під час занять в загальноосвітній школі.

Доступна вартість, яку пропонує видавництво, дозволяє придбати підручники всім, хто ставить перед собою ціль – досконало вивчити німецьку мову.

No votes yet.
Please wait...