Анастасія Думанська, актриса

0
72
Анастасія Думанська

Анастасія Думанська (17 років, с. Полянецьке, Україна), представила свої творчі роботи в 16-му сезоні міжнародного конкурсу акторів “Сузір’я Україна-Європа“.

З самого дитинства Настя захоплювалась екскурсіями. Здавалось би, що може розуміти двохрічна дитина  в біографії історичних діячів, будівництві фортець?.. Проте вона була у перших рядах серед слухачів.

Дівчинка створювала свої танцювальні композиції, співала. І все би сталося якнайкраще, якби не фатальна помилка лікарів. Настя оніміла, втратила координацію рухів. Статус інваліда пролунав як вирок.

Проте її ім’я означає “фенікс”. Настя навіть не подумала здатися на шляху до своєї мрії. Надійною опорою стала мама. Роки наполегливих тренувань (саме так – тренувань, адже лікарі відмовились) і щось на кшталт мови – є. Як виявилось, не достатньо для музичної освіти. В школу мистецтв не прийняли.

Але справжній “солдат” дійде до перемоги. У невеличкому поселенні будинок культури запросив співати на свято. Згодом визнали її спів у загальноосвітній школі. А потім був вступ до музичного коледжу і здивування всіх викладачів: “Чому ти залишилась без музосвіти?”

Тепер Настя активно бере участь у конкурсах з вокалу, читання, займається танцями, бере участь у фотосесіях. І має мрію – зняти свій власний кліп.

Творчі роботи Анастасії:

1. «Щоденник Каті із Маріуполя» (В. Хвуст).
2. Останній монолог мавки «О, не журися за тіло!» (Л. Українка).
Вчитель Людмила Зозуля.

Щоденник Каті із Маріуполя

О, не журися за тіло!

__________
Беріть участь у творчих конкурсах Творчої платформи Алея Зірок!

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Ми публікуємо творчі роботи українських талантів, просуваємо українську культуру в світі. Просимо підтримати нас ↓ ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА

ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Також цікаво і корисно: міжнародні фахові двотурові конкурси талантів:
Також: Зіркові сторінки талантів, Зоряний журнал і Конкурсний портал

Курс підвищення кваліфікації вчителів на 60 годин: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину ↓

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Ілон Маск - марсіанин