Мова як музика

0
313
Олександра Романова

О, це було дуже давно! Але я все памʼятаю!

Тоді я не знала, що існують різні мови, я чула свою, запам’ятовувала свої перші слова.

Ми жили біля парку та моря і кожного дня виходили на прогулянку. Це мені дуже подобалось. Завжди можна було знайти нових друзів, познайомитися, спілкуватись та гратися разом. І хоча ми ще не володіли вільно рідною мовою, але якось спілкувались між собою.

Це дорослі не можуть домовитися, а ми легко розуміли один одного.

В парку завжди було багато людей, які чинно прогулювалися тихими алеями або відпочивали на узбережжі Чорного моря, купалися, загорали і були щасливими.

На рейді стояло багато кораблів, які чекали своєї черги, щоб зайти в порт. Можна було побачити, як швартуються іноземні кораблі, а по трапу на берег спускаються люди з різних країн світу, щоб познайомитися з найкрасивішим містом у світі.

Ось тоді я почула, що деякі люди розмовляють один з одним не так як ми, а зовсім по-іншому, якось кумедно і незрозуміло. Але між собою вони гарно домовлялися, посміхалися один до одного і були щасливі та веселі.

Було дуже цікаво і весело бігти за ними і слухати їх мову, просто як музику! Звісно, що я нічого не розуміла, але інтонації були схожі на дивні мелодії, застрівали у мозку і я просто співала їх. Це була гра. Але я їх інтонувала і це було дуже схоже на оригінал.

Коли я підросла, я все зрозуміла. Просто я народилась з таким слухом.

Це помітила бабуся і моє безтурботне життя закінчилось. Дома зʼявились диски, магнітофон , програвач, книги, різні картки, килимки з якимись знаками, дошка на стіні, на якій можна було писати і малювати.

Малювати я теж любила, але бабуся сказала: “Потім, зараз вчимо англійську мову!”

Тоді мені було 3,5 роки. Мабуть, як і усі маленькі діти, я не дуже зраділа цьому, але тепер я так вдячна усім, що мала змогу з дитинства познайомитися не тільки з англійською, а і з іншими мовами.

Це не дуже складно, треба тільки почати. І перед тобою відкриється стільки нового та цікавого! А ще я вдячна моїм викладачам Мо та Хелен, які викладали англійську та німецьку мови і стали для мене не просто викладачами, а старшими друзями, які відкрили нові світи, розширюючи горизонти мого життя.

Це дуже круто! По-перше, ти впевнено себе почуваєш, коли приїжджаєш в іншу країну на конкурс чи концерт. Ти можеш вільно спілкуватися з конкурсантами та жюрі і задавати будь-які хвилюючі тебе питання. На композиторських семінарах це теж зручно, тобі не потрібен перекладач, ти вільно спілкуєшся, і це дуже приємно і почесно, коли тобі дають рекомендації композитори, яких знає світ.

Ти завжди знайдеш дорогу додому і не заблукаєш в цьому світі.

Вивчайте все, що завгодно, спілкуйтесь, адже гарні друзі – це неймовірний подарунок! А мова завжди допоможе. Особливо дорослим. Може і зараз, щоб домовитися про Мир!

Олександра Романова
15 років
композиторка
м. Одеса, Україна

Олександра Романова на Алеї Зірок України

Кубок!

Олександра Романова | Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com

Отже, композиторка Олександра Романова отримала кубок за публікацію статті на сайті adverman.com. Кубок вручив музикант, військовий диригент Василь Канчій. Вітаємо авторку і дякуємо меценату!

for free
_____

Це безкоштовний творчий конкурс публікацій про мовну освіту

Долучайтеся і ви просто зараз!

За публiкацiю статтi на сайтi adverman.com

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Ми публікуємо творчі роботи українських талантів, просуваємо українську культуру в світі. Просимо підтримати нас ↓ ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА

ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Також цікаво і корисно: міжнародні фахові двотурові конкурси талантів:
Також: Зіркові сторінки талантів, Зоряний журнал і Конкурсний портал

Курс підвищення кваліфікації вчителів на 60 годин: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину ↓

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Ілон Маск - марсіанин