Серіал Локі, 2-й сезон – 6-го жовтня

0
3

Скандинавський бог-жартівник у виконанні Тома Хіддлстона повертається, щоб зупинити могутнього лиходія і врятувати всесвіт. На щастя, він не залишиться самотнім у цій подорожі.

Мобіус М. Мобіус (Оуен Вілсон) – доброзичливий агент Управління тимчасових аномалій (TVA), який допомагав хаотичному головному герою під час його подорожі в першому сезоні, повернеться до нових епізодів. Але оскільки Локі потрапив у зовсім іншу часову шкалу на той час, коли перша частина добігла кінця – невідомо, чи є Мобіус, показаний у новому тизері, тим, кого глядачі знають і люблять, чи це зовсім інша версія персонажа. Окрім повернення Вілсона, до акторського складу серіалу приєднався Джонатан Ке Кван у ролі Уробороса, техніка TVA.

Попередній трейлер другого сезону “Локі”, до речі, побив рекорди і став найбільшим дебютним онлайн-трейлером серед усіх серіалів на Disney+ із 80 мільйонами переглядів.

Цікаво, що на тлі протестів сценаристів та акторів Marvel перенесла майже всі релізи, окрім «Локі», який вийде чітко за графіком – 6 жовтня. Нові епізоди (їх лише 6) виходитимуть на Disney+ щотижня.

Перший сезон «Локі», що вийшов у 2021 році, став хітом як для фанатів, так і для критиків. Серіал був номінований на шість премій “Еммі”. Персонаж Локі вперше з’явився в «Торі» 2011 року, і з того часу його в кіноселені Marvel грає Том Хіддлстон.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Ми публікуємо творчі роботи українських талантів, просуваємо українську культуру в світі. Просимо підтримати нас ↓ ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА

ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Також цікаво і корисно: міжнародні фахові двотурові конкурси талантів:
Також: Зіркові сторінки талантів, Зоряний журнал і Конкурсний портал

Курс підвищення кваліфікації вчителів на 60 годин: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину ↓

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Ілон Маск - марсіанин