Рейтинг геймерських навушників 2023 року

0
31

Сучасний світ комп’ютерних ігор не може обійтися без відмінного звукового супроводу, і геймерські навушники стали необхідністю для кожного любителя таких розваг. У 2023 році індустрія вказаних приладів досягла нового рівня якості, комфорту та дизайну. Нижче детально розглянуто, за якими параметрами вибирати пристрої, та наведено 10 найкращих моделей цього року.

Параметри вибору

Кожен геймер хоче, щоб ігровий процес супроводжувався яскравими та об’ємними звуками, адже від цього залежить занурення в атмосферу віртуального світу. Щоб бажання здійснилося, потрібно придбати геймерські навушники, що забезпечують якісне звучання. Однак часто проблема полягає у виборі моделі. При цьому важливо враховувати кілька параметрів:

 1. Якість звуку. Це ключовий аспект. Об’ємний, глибокий аудіосупровід приносить задоволення, дозволяє відчувати всі аспекти ігрового процесу.
 2. Зручність. Пристрій повинен мати комфортну конструкцію, малу вагу та додаткові амортизуючі елементи, адже за грою геймер проводить багато часу.
 3. Мікрофон. Він необхідний, якщо ви спілкуєтеся з командою або ведете стрім. Важливо, щоб він забезпечував чітку передачу мови.
 4. Підсвітка та дизайн. Діодне освітлення дозволяє надати корпусу оригінального зовнішнього вигляду. Буде красиво, якщо воно буде підходити до вашого столу або геймерського крісла.
 5. Ціна. Важливо збалансувати якість та бюджет.

Звичайно, при виборі необхідно оцінити всі приведені параметри в комплексі. Це стане запорукою придбання ідеальної моделі, наприклад через каталог магазину Алло в Дніпрі, де є широкий асортимент товарів.

Типи геймерських навушників

Існує кілька видів вказаних пристроїв, які можна вибрати відповідно до своїх потреб:

 1. Зі спеціальним Dolby-режимом. Вони забезпечують імерсивний звук і дозволяють точно визначити розташування ворогів у віртуальному просторі.
 2. Бездротові. Надають більшу свободу руху без кабелів, що обмежують.
 3. З активним шумозаглушенням. Підійдуть, якщо під час гри потрібно абстрагуватися від зовнішніх звуків.
 4. Внутрішньоканальні. Компактний портативний варіант.
 5. Із великими амбушурами. Здатні забезпечити комфорт під час довготривалої гри.

Нижче наведено ТОП-10 геймерських навушників відповідно до статистики продажів:

 1. JBL Quantum 100;
 2. GamePro Nitro HS565;
 3. GamePro HS311 RGB;
 4. Razer Blackshark V2 X;
 5. Hator Hellraizer;
 6. JBL Quantum 100X;
 7. RAZER Kraken X Lite;
 8. JBL Quantum 100P;
 9. Logitech Wired Gaming Headset G332;
 10. HyperX Cloud Stinger Core.

Правильний вибір приладів, про які йшлося, залежить від потреб і бюджету. Які б вимоги ви не пред’являли, у продажу існують ідеальні моделі для вас. Головне — уважно вивчити ринок та визначитися з тим, чого ви чекаєте від пристрою. Нехай геймерські навушники зроблять ваші віртуальні пригоди незабутніми та захоплюючими.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...