Як святкують Новий рік у найвідоміших вишах світу?

0
15
Новий рік 2024

Як святкують Новий рік у найвідоміших вишах світу? Ми зібрали різдвяні традиції університетів і коротко розповідаємо про них.

🎄 Гарвардський університет

У Гарвардському університеті щороку відбуваються так звані Різдвяні гуляння (The Christmas Revels). Традиційна подія проходить у театрі Сандерс і охоплює понад 70 000 людей по всій країні. Вона присвячена дню зимового сонцестояння. Гуляння супроводжуються піснями, танцями та історіями культур з усього світу.

🎄 Університет Дюка

За ініціативи Duke Forestry з 1969 року студенти вишу продають різдвяні ялинки та інші святкові атрибути з дерева: прикраси, гілки, шишки тощо. Щоб розповісти якомога більшій кількості людей про акцію, у 1969 році студенти розмалювали міст Східного Кампусу. Тоді було продано 200 дерев. Прибуток використовували для потреб студентів: на виступи, громадські проєкти та щорічний банкет.

🎄 Університет Іллінойсу

Одна з найдавніших щорічних традицій Університету Іллінойсу – Dial-A-Carol. Протягом тижня студенти та співробітники вишу добровільно цілодобово приймають замовлення на виконання різдвяних колядок. У 2023 році традиції виповнилося 60 років. Кількість замовлень в останні роки сягає понад 10 000 дзвінків!

🎄 Університет Джона Гопкінса

Крім шумних студентських вечірок з різдвяними смаколиками і прикрасами, напередодні Різдва в університеті щорічно відбувається вшанування памʼяті засновника вишу. Його не стало у 1873 році в канун свята, 24 грудня. У цей день відбувається традиційне покладання квітів на могилу та вшановується памʼять благодійника.

🎊 Цікавий факт. Традиція прикрашання ялинок стала популярною у 19 столітті. Існує легенда, що одним із перших у штаті Массачусетс ялинку в своєму будинку прикрасив професор Гарвардського университету німець Карл Фоллен.

Prometheus

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Ми публікуємо творчі роботи українських талантів, просуваємо українську культуру в світі. Просимо підтримати нас ↓ ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА

ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Також цікаво і корисно: міжнародні фахові двотурові конкурси талантів:
Також: Зіркові сторінки талантів, Зоряний журнал і Конкурсний портал

Курс підвищення кваліфікації вчителів на 60 годин: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину ↓

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Ілон Маск - марсіанин