Як вибрати велосипед за стилем катання

0
34

Купити універсальний велосипед неможливо. Є різні стилі катання, які потребують використання відповідних засобів пересування. Пропонуємо розібратися, як вибрати велосипед залежно від цього критерію. Image

Поїздки на роботу, у справах

Ідеальним варіантом для пересування містом у справах є сітібайк. Асортимент таких засобів пересування різноманітний. До нього входять як сінглспід із м’яким сидінням, широким кермом, так і байки, оснащені аксесуарами, які забезпечують комфорт: крилами, підніжкою, блимавкою, фарою, багажником і навіть комп’ютером.

Тренування, швидкісне катання шляхами різної складності

Отриманню гострих відчуттів, фізичному розвитку сприяють моделі крос-кантрі. Їх використовують для спортивної, швидкісної їзди дорогами різної складності, під час аматорських змагань. Особливостями моделей є високотехнологічна рама, надійні механізми, полегшені деталі. Вони дають змогу розвивати великі швидкості, забиратися та спускатися з крутих гір, перестрибувати через перепони, здійснювати круті повороти на великій швидкості, долати кілометри піску, бруду. Вони не підводять навіть у негоду. До цієї групи входять також хардтейли з передніми амортизаторами й повнопідвісні велосипеди. Вони мають багатошвидкісну трансмісію, якісні гальма, позашляхову резину. Це справжні всепроходні велосипеди для крутих гірських схилів.

Катання асфальтом

Колеса байків типу cross забезпечують гарний накат і швидкість. Вони підходять як для поїздок асфальтованими дорогами, так і ґрунтовими шляхами. У межах міста ними можна діставатися до роботи, кататися в задоволення. Кросові велосипеди з колесами 28 дюймів дають змогу долати значні відстані, рухаючись парком, лісом, польовою стежиною, адже вони насамперед є спортивними. Їхня конструкція розрахована на легке і швидке пересування відносно рівним покриттям.

Велопрогулянки містом і за його межами

Для прогулянок парками, асфальтованими тротуарами та іншими відносно рівними доріжками без навантажень підходять велосипеди категорії Fitness. До цієї групи також відносять одношвидкісні моделі сінглспід та з жорсткою вилкою ригід, купити які можна в магазині Алло в Дніпрі. Такі засоби пересування мають зручну пряму посадку, досить широке м’яке сідло. Наявність від 18 до 27 швидкостей дає змогу користувачам із легкістю долати підйоми та спуски. Завдяки достатній амортизації, удари на ґрунтовці, вібрації майже не відчутні. Велосипеди можна доповнити крилами, багажником.

Велопрогулянки

Для нетривалих спокійних поїздок можна використовувати велобайки Chopper. Вони оснащені м’яким і довгим сидінням-диваном, великим кермом, нахиленою кермовою колонкою, винесеним далеко вперед переднім колесом, широкими шинами. На таких засобах пересування зручно кататися парковою зоною, тротуаром. Окремо варто виділити також електровелосипеди, якими часто користуються літні люди; моделі Road для катання заміськими трасами на великій швидкості; All Mountain — для бездоріжжя, гірської місцевості тощо.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...