Як допомога Україні перетворюється на дурню та грантожерство

0
339
дурня, грантожерство

Дорогущий мелований папір, гарна поліграфія, розумний набір слів – ці брошури сьогодні роздавали керівникам парламенту, профільних комітетів і представникам фракцій громадські організаціі, що “опікуються реформою парламенту”, на нараді, присвяченій реформуванню ВР. Купа грантових грошей йде на цю дорогу макулатуру. Я таки продивилася книжечки… Боюся, я була єдиним іх читачем, ця макулатура залишилася валятися на столах.

Подивіться перелік шановних міжнародних структур, що підтримують ці програми… Дорогі громадські організаціі, дорогі грантодавці, ви правда думаєте, що депутати, керівники комітетів і парламенту не знають, що таке Біла книга? Що про “громадське обговорення законопроектів” треба надрукувати брошуру на 30 сторінок з красивими стрілочками і зірочками? Ви точно впевнені, що ось ця дорогуща поліграфія – це справді допомога в роботі парламенту? Парламенту потрібна допомога в експертизі законопроектів для адаптаціі іх до європейських стандартів. А лікбез про Білу книгу і громадські обговорення можна прочитати і в електронному вигляді.

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

У нас “допомога парламенту в реформах” часто зводиться до брошур і розвішування плакатів на балконі. Якби хтось чіпляв плакати на балконі ПАРЄ чи будь- якого європейського парламенту- його б вивели за вухо . А в нас на це виділяють гранти і називають “сприянням в реформах”.

Закликаю ГО тісніше працювати з комітетами над реформами законодавства, це те, що дійсно найпотрібніше. І від цього виграє ЯКІСТЬ роботи і співпраці.

грантожерство

грантожерство

грантожерство

Ірина Геращенко

No votes yet.
Please wait...