Як допомога Україні перетворюється на дурню та грантожерство

0
419
дурня, грантожерство

Дорогущий мелований папір, гарна поліграфія, розумний набір слів – ці брошури сьогодні роздавали керівникам парламенту, профільних комітетів і представникам фракцій громадські організаціі, що “опікуються реформою парламенту”, на нараді, присвяченій реформуванню ВР. Купа грантових грошей йде на цю дорогу макулатуру. Я таки продивилася книжечки… Боюся, я була єдиним іх читачем, ця макулатура залишилася валятися на столах.

Подивіться перелік шановних міжнародних структур, що підтримують ці програми… Дорогі громадські організаціі, дорогі грантодавці, ви правда думаєте, що депутати, керівники комітетів і парламенту не знають, що таке Біла книга? Що про “громадське обговорення законопроектів” треба надрукувати брошуру на 30 сторінок з красивими стрілочками і зірочками? Ви точно впевнені, що ось ця дорогуща поліграфія – це справді допомога в роботі парламенту? Парламенту потрібна допомога в експертизі законопроектів для адаптаціі іх до європейських стандартів. А лікбез про Білу книгу і громадські обговорення можна прочитати і в електронному вигляді.

У нас “допомога парламенту в реформах” часто зводиться до брошур і розвішування плакатів на балконі. Якби хтось чіпляв плакати на балконі ПАРЄ чи будь- якого європейського парламенту- його б вивели за вухо . А в нас на це виділяють гранти і називають “сприянням в реформах”.

Закликаю ГО тісніше працювати з комітетами над реформами законодавства, це те, що дійсно найпотрібніше. І від цього виграє ЯКІСТЬ роботи і співпраці.

грантожерство

грантожерство

грантожерство

Ірина Геращенко

No votes yet.
Please wait...
Ми публікуємо творчі роботи українських талантів, просуваємо українську культуру в світі. Просимо підтримати нас ↓ ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА

ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Також цікаво і корисно: міжнародні фахові двотурові конкурси талантів:
Також: Зіркові сторінки талантів, Зоряний журнал і Конкурсний портал

Курс підвищення кваліфікації вчителів на 60 годин: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину ↓

Творчі оголошення: продати пісню, музику, картину

Музика:

Я відчувала те саме

Дівчинка з Місяця

Ілон Маск - марсіанин