Бориспіль – один з найбільш швидко зростаючих аеропортів Європи

0
683
Аеропорт Бориспіль. AdverMAN

За підсумками 3-го кварталу 2016 року український аеропорт Бориспіль визнаний одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи.

7 листопада 2016 на сайті Міжнародної ради аеропортів – ACI Europe опубліковані результати рейтингу європейських аеропортів за 3 квартал 2016 року, передає Україна сьогодні.

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

“Відповідно до класифікації ACI Europe, аеропорт Бориспіль увійшов до третьої групи європейських аеропортів (аеропорти середнього розміру, які обслуговують щорічно від 5 до 10 млн пасажирів)”, – зазначили в Міністерстві інфраструктури України.

Згідно з результатами, за квартал аеропорт Бориспіль збільшив кількість залучених пасажирів на 18,6%, ставши одним з лідерів у своїй категорії разом з аеропортами Берліна, Ларнаки, Тенеріфе і Бухареста. Середнє зростання пасажиропотоку в Європі в 3-му кварталі склало + 3,5%, при цьому в країнах Євросоюзу воно виросло на 6,1%, а в країнах, що не входять в ЄС (Росія, Туреччина, Україна, Норвегія та ін.) – зафіксовано падіння на 4,7%.

З огляду на позитивні показники безпосередньо аеропорту Бориспіль, у звіті зазначається, що “Україна демонструє помітні поліпшення”.

“Як видно з доповіді ACI Europe, останнім часом аеропорт стає все більш помітним гравцем на європейському авіаринку”, – констатували в Мінінфраструктури.

Крім Борисполя, в рейтинг також увійшов ще один український аеропорт – Харків, який відноситься до “найменших” за європейською класифікацією. Решта аеропорти України в європейський рейтинг не потрапили, не забезпечивши істотного приросту пасажиропотоку.

No votes yet.
Please wait...