Танцювальний конкурс Dance Flow: старт першого сезону

0
211
Конкурс Dance Flow перший сезон

Dance Flow – міжнародний професійний постійний онлайн конкурс хореографічного мистецтва. Перший сезон розпочався. Запрошуємо конкурсантів!

Реєстрація і подання матеріалів – від сьогодні до 30.12.2019 (але не зволікайте!).

Публікація результатів першого сезону конкурсу – 15.01.2020.

Ви читаєте новини України і світу – AdverMAN

Найкраща музика в Україні і в світі. Сьогодні ми пропонуємо послухати пісні:

Maria Myrosh – Повторить (to Repeat)

Maria Myrosh – Girl from the Moon

Maria Myrosh – Elon is a Martian

Maria Myrosh – I Cannot Look Into Your Heart

Maria Myrosh – It’ll Be

Maria Myrosh – Honey (Night Thoughts)

Ці пісні пише й виконує юна українська співачка Maria Myrosh (Марія Мірошниченко aka Мария Майрош, Мария Мирошниченко).

Dance Flow – конкурс для усіх творчих колективів та окремих виконавців незалежно від віку і країни, який легко долає географічні й матеріальні бар’єри та надає рівні можливості для кожної людини, що не може не танцювати.

Головна мета конкурсу – підтримка талановитих людей і колективів, визначення їхньої майстерності та допомога у вдосконаленні. Із завершенням етапу (сезону) конкурсу наша співпраця із конкурсантами не припиняється – усі бажаючі стають учасниками творчої танцювальної екосистеми Dance Flow Ecosystem.

Творчі хореографічні роботи конкурсантів публікуються на нашому сайті у вигляді відео. Ці танцювальні відео дивляться професіонали та початківці з різних країн, оцінює журі.

Отже, для участі у конкурсі Вам достатньо записати на відео ваш хореографічний номер, надіслати нам заявку на конкурс Dance Flow з коментарями та посиланнями на ваші відео і почекати висновку журі, дружніх зауважень і побажань від професіоналів та отримати диплом й інші призи у відділенні “Нової пошти”.

Докладніше про конкурс можна дізнатися з Положення конкурсу Dance Flow.

Результати етапу (сезону) конкурсу публікуются, конкурсанти запрошуються у нашу екосистему, де спілкуються з колегами, отримують поради, уроки, майстер-класи, персональні сторінки тощо.

Кожна творча людина цікава для нас. Ми допомагаємо тим, хто бажає досягти вершин творчості і майстерності. Тим, хто не може не танцювати. Ніхто не залишається за бортом.

Ласкаво просимо, друзі!

З повагою,
Dance Flow

No votes yet.
Please wait...