ПАРЄ засудила Росію за терористичну діяльність в Україні

0
139
ПАРЄ ПАСЕ PACE

Парламентська Асамблея Ради Європи засудила Росію за терористичну діяльність в Україні, повідомив член делегації Верховної Ради у ПАРЄ, голова підкомітету з проблем злочинності і боротьби з тероризмом комітету з правових питань та прав людини ПАРЄ Георгій Логвинський.

“Парламентська Асамблея Ради Європи засудила Росію за терористичну діяльність в Україні. Про це йдеться в Декларації ПАРЄ №14257, автором якої я є. Депутати усіх політичних груп ПАРЄ, окрім об’єднаних лівих, засудили дії російських спецслужб, спрямовані на усунення народного депутата України Антона Геращенка”, – написав Логвинський.

Він зазначив, що депутати від Грузії підтвердили аналогічні ситуації на їх території. Грузинські колеги повідомили Логвинському про спроби спецслужб РФ використовувати представників криміналітету і колишніх ув’язнених з окупованих територій з метою організації терактів і усунення політично неугодних осіб.

ПАРЄ терроризм Росії

Читайте також російською: новости Украины сегодня

Також Європейський суд відхилив скаргу російського заводу “Алмаз-Антей”, який оскаржив введені проти нього санкції. Цим рішенням суд підтвердив, що Росія незаконно передавала озброєння, вироблене на заводі, сепаратистам на українську територію.